Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: А звідки ТИ взнав про цей форум?
UA HPclub > HPclub.com.ua > Технічні питання
Сторінки: 1, 2, 3
Yaroslaw
А я побачив в Експресі.IPB Image
hellveen
Навіть не пам"ятаю... Можливо, теж в газеті...
Porsche
хоть ссылку на статью дайте чтоли
Р.А.Б
)))
А Я зашел на meta.ua и набрав, в строке поиск: ГП
И вуаля Я здесь )))
гієна
Ой.. долго рассказывать)) Артём создал и сказал)))
Сестра Грімм
А я надибала в інеті сайт цей і зголосилась Артему його допомагати робити. Перекладала різні інтерв"ю та таке інше з англійської, а він їх спочатку розмістив, а потім стер, коли жизайн поміняв. Мої заслуги забуті...
ДжиNN!
А я також в Експресі вичитала...у нас в місті немає такої газети, але міні пощастило саме тоді, коли вийшла стаття знаходитися у своеї бабусі де читають цю газету! ось так я тут з"явилась=)
White
QUOTE(ДжиNN! @ Nov 8 2005, 10:28 PM) [snapback]5743[/snapback]

А я також в Експресі вичитала...у нас в місті немає такої газети, але міні пощастило саме тоді, коли вийшла стаття знаходитися у своеї бабусі де читають цю газету! ось так я тут з"явилась=)

Прикольна авва biggrin.gif

А мені лінк Норбі дав.. Ми часто всякими лінками кидаємось biggrin.gif
Norbie
А мені Порш сказав, що його зробили тут адміном...і в той же день
ми пішли на 2-гу офіційну зустріч....
Natsuo
А мені Сестра Грімм ссилку дала. Це було тоді, колі мі вперше зустрілись на російському сайті ГП)))
Porsche
АУУАУУУУУ!!!! .... дайте ссылку на статью в Экспресе!
гієна
Ага! Дайте, дайте, дайте!)))

Порш, а ТЫ как нашол форум?)))) happy.gif
Porsche
Воробей, очень занятная история ..

сижу я значит в аське и вдруг стук - потом дораскажу))
Віллентремент
А я увидел в подписи у Артема на другом форуме ))
Ole007
я дізнався з газети експрес biggrin.gif
ось силка
http://www.expres.ua/articles/2005/10/27/2544/ tongue.gif
Porsche
ну ладно .. так вот .. сижу я значит в аське .. и вдруг стук .. стучится ко мне Гиена .. говорит, мол приходи на встречу клуба .. я сначала не понял кто такая и какой клуб, а потом она мне напомнила что мы общались на русском форуме .. "ок говорю - если смогу - припрусь .. " .. у меня еще в суботу пары были .. тут стучится Артемкаи тоже зовет на встречу .. ну я говорю, что со мной уже договорились и что "если смогу - припрусь .. " .. потом обменялись телефонами с Птиской и я ушел спать .. на следуйщий день я взял Норби и мы пришли на встречу ..
Idol
А я дізнався з "Газети по-Київськи".
Читав-читав, та раптом у кінці газети натрапив на статтю. Там і було зазначено цей сайт фан-клубу Гаррі Поттера.
Так я і дізнався smile.gif ...
Niks
Усе почалося з Анянки. Бавилася вона якось, на "меті" інформацію про Гаррі Поттера шукала. blink.gif
Потім випадково зайшла на цей сайт, записалася у зустрічі, розповіла про клуб мені tongue.gif tongue.gif tongue.gif
гієна
Порш, я пра тя молчу)

Почитала статью "Экспрэсса". Долго смеялась))
Yaroslaw
QUOTE(Ole007 @ Nov 10 2005, 11:53 PM) [snapback]5933[/snapback]

я дізнався з газети експрес biggrin.gif
ось силка
http://www.expres.ua/articles/2005/10/27/2544/ tongue.gif

Ні,я читав не цю статтю dry.gif
Losik
Goooooogle вірний друг людини
Jasa
А можна і без Gooooooooogle. Сорока на хвості принесла smile.gif
KykyRyDZA
Особисто мені він просто приснився...
А наступного дня я його знайшов через google...
ось така цікава історія...
Jasa
А я думала, ти його по ICTV побачив biggrin.gif
Анянка
QUOTE(Р.А.Б @ Nov 7 2005, 08:07 PM) [snapback]5673[/snapback]

)))
А Я зашел на meta.ua и набрав, в строке поиск: ГП
И вуаля Я здесь )))

Я теж зайшла на meta,але я писала Ден Редкліфф.
Dunsparce2k
Я спочатку прочитав в Експресі про цей сайт...Потім тікі нет поставили анлімітед сразу захотів побачити шо ж там такого зробили в Україні про ГП 1126966515.gif
Temna
мені сказали в чаті шанувальників Гаррі Поттрера
Волчоночек
Увидела в подписи одного участника Лита и Неформата ссылку. В подписи helveen. Распространяет сайт по нашим форумам - умничка.
Только что-то здесь людей не очень-то много. Как посмотреть - одни модераторы
KykyRyDZA
Людей оформлено штук з 200 ну а часу не у всіх хватає, але постійних відвідувачів я нарахував 36.
І хоть народу тобі здається небагато, але флуд процвітає і тому потрібні модери :)
Temna
Я спочатку прочитав в Експресі про цей сайт...Потім тікі нет поставили анлімітед сразу захотів побачити шо ж там такого зробили в Україні про ГП

І що не погано зробили,нє?
Natsuo
Ну.... Сестричка Грімм привела...
Ксена
Ну... девочки под ником Лавиниэль привела....
Pennywise
А я как то сидел дома и смотрел телик! И о чудо по каналу М1 в програме Хорошоу, сидел парень - очень похожий на Гарри, и рассказывал о своём проекте - фан клубе ГП. Я заинтерисовался и вот я тутsmile.gif.
Темна
Зайшла в чат мейл ру...Там виявилась українка.Япопросила в неї якісь форум ГП...Осьsmile.gif
Українець
Експрес...... виявляється, ми з Ярославом майже в один час зарегались... smile.gif
Eriol
А я набрала пошук Українських фан клубів Гаррі Поттера huh.gif
ЛУНАтичка
Це дуже довга історія(Я її вже корлись розповідала, але сайт заглючив і її стерли.)
Oskarito
)) а в мене після Нового Року 2 доби був інтернет безлімітний, тож розпочався пошук українських сайтів присвячених ГП, цей виявився найкращим.. klip.gif
Королева_Киндрэт
Меня человечек ваш пригласил...решила зайти
The First Lord
В ТОП 100 или 50...
Міна
а я лазила...і до лазилась... haha.gif
Neo
ВІД ВАШОГО АКТИВНОГО УЧАСНИКА ФОРУМУ!!!
S@juka
Я до цього не маю жодного відношення))))
Сама десь через партнерів залізла.. і тепер далеко не ходжу..
Лана
наснився haha.gif
Евенгар
Мені розказала знайома, яка сама цей форум випадково знайшла. Тільки от її тут немає, а я надовго...
Мітрандір
в мене класна історія! я, це було рік назад, нажав кнопку на клаві ненароком. і воно мені показало наш сайт! я думав що з розуму зійду від щастя! це ж тільки уявити, скільки народу - поттеромани!!! одним словом - мені пощастило!
Евенгар
(Мітрандір Сірий @ Jan 23 2007, 10:04 PM) [snapback]37536[/snapback]

в мене класна історія! я, це було рік назад. нажав кнопку на клаві нечаянно. і воно мені показало наш сайт! я думав що з розуму зійду від щастя! це ж тільки уявити, скільки народу - поттеромани!!! одним словом - мені пощастило!

Якщо це було рік назад, точому ти зареєструвався лише в грудні?
Ти ж за цей час стільки втратив!
тай ми можливо без тебе багато втратилиsmile.gif))
Дракон Фенікс
Я в Google знайшов
Forgotten-Dream
Я тоже в Експресі читала))) прікол))
Хеммі
Я всєда в Google лажу, ввела "harry potter" і серед всяких англійських словечок знайшла "Український фан-клуб Гаррі Поттера, Гарри Поттер, Harry Potter."

Залізла, побачила, трошки гостем полазила і зарегалась)))
Це текстова версіянатисніть сюди.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.