Допомога - Пошук - Користувачі - Календар
Повна версія: Quo vadis, HPclub?
UA HPclub > Наша спільнота > Життя фан-клубу ГП
Сторінки: 1, 2
S@juka
Уже певний час бездіяльно спостерігаю за тим, що відбувається у нашій спільноті. Точніше за тим, як не відбувається абсолютно нічого, крім запустіння. Прикро. Більше трьох років я намагалася тут щось робити, але зараз загальний, вибачте на слові, пофігізм змусив мене скласти руки і також на все забити.

Хтось може скільки завгодно списувати все на те, що тема себе вичерпала. Мабуть, частково це правда. Але приклад інших ресурсів показує, що є життя після сьомої книги, було б бажання. А у нас я більше такого бажання не бачу. Більшість давно забула, що подібна спільнота може існувати лише тоді, коли кожен робить якийсь внесок заради її розвитку. Односторонній зв'язок у даному випадку не проходить.

Не скажу, що вичерпалися ідеї і можливості. Але немає більше бажання впроваджувати бодай щось, коли навіть існуюче вже нікому не потрібне. Я б ще зрозуміла, якби були якісь претензії чи пропозиції. Якби сказали: "Ні, нам це не цікаво, давайте зробимо ось це". Так ні, за винятком пари людей, я взагалі не чула жодних пропозицій щодо форуму уже дуже-дуже давно. Всім байдуже, всі чекають невідомо-чого.

Тепер про вичерпаність теми. Гаразд, ГП більше обмусолювати не хочемо. Що ж тоді відбувається на UAclub? А там пустка ще більша. І це на форумі, де взагалі можна підняти будь-яку тему за бажанням. Але і цього нікому, очевидно, вже не хочеться.
Що говорити, якщо навіть на рольовій, де зареєстрованих користувачів у сотні разів менше, повідомлень за день пишеться більше, ніж на обох цих форумах.

Отож, треба щось вирішувати. Затяжна агонія вже добряче остогидла. Пацієнта можна або реанімувати, або дати йому спокійно вмерти.
Santjaga
А може спробуємо реанімувати? Якось не хочеться вбивати те, що за 4,5 стало рідним. Цей сайт перший на який я заходжу, коли відкриваю браузер. Тут є дорогий мені Гогвортс, а він актуальний і після закінчення книжок. А щодо пофігізму, то цілком погоджуюсь. Я вже пів року деяких викладачів пинаю, щоб вони виклали хоча б перші лекції для 5 курсу зі своїх предметів...
gnick1
Можливо треба молоду кров... Нових людей.. Нових флудерів.... Багато банерів.... і нового фільму чи книжки...
приплив життя завжди приурочений новим фільмам чи іграм...
natkanetka
навіть не знаю, що написати. сумно якось через це. я на форумі не так давно, як ви, але більше року. тоді якось кожного дня були нові повідомлення, нові теми, новини... кожної суботи чекала конкурсу знавців ГП... а зараз. заходжу і не бачу нічого нового. на жаль. і що робити з цим не знаю.
liro
А тоді на що ми чекаємо? ініціативу в свої руки і вперед! smile.gif в мене є трохи картинок, щоб поповнити розділ фанфікшину і творчості. wink.gif Скоро вийде сьомий фільм, добавляться нові темки. та й в нас є така класна штука, як вітальні і т. п.
Ruri
Я за евтаназію. Рік уже пустка. Цікаво коли в останнє тут з'являвся Артем? Хоча яке я маю право голосу, якщо сама закинула сайт чорт зна коли. На довгий час клюб став мені домом, і спостерігати, як все пустіє стало нестерпно! Надю, Віко, я вами захоплююсь, ви досі маєте надію на краще... Ех, скажу чесно, я теж не хочу, аби все поросло бур'яном, є ідеї, але самотужки їх не втілити...
Ремус
Копати всіх, на ролко діє. А якщо це сезонне? Літом вернуться? Зимою були більш-менш активні, а весною сплять. Хехе...
Чарівник
Прикро, але я також останнім часом зовсім забув про фан-клуб, а коли заходив, то нічого цікавого і нового для себе не знаходив. Шкода, що так трапляється, але мені не хочеться дати цьому дорогому нам пацієнту померти. Краще його врятувати!

ЦИТАТА(gnick1 @ 22.4.2010, 20:34) *
Можливо треба молоду кров... Нових людей.. Нових флудерів.... Багато банерів.... і нового фільму чи книжки...
приплив життя завжди приурочений новим фільмам чи іграм...
Погоджуюся з ґніком. Коли виходить новий фільм чи книга всі одразу рвуться в інтрнет на фан-клуб, щоб обговорити побачений фільм чи прочитану книгу. А зараз ми маємо довгеньку перерву між виходом ГП6 й прем'єрою першої частини ГП7 - більше року. 
gnick1
форум як наша країна.. ех..
Чарівник
А ще мені шкода, що останнім часом не проводився ЧЗ. Я кожної суботи чекаю о 18 годині у форумі, але так і нікого немає. До речі, Віко, цієї суботи буде гра чи не буде?

ЦИТАТА(gnick1 @ 22.4.2010, 23:43) *
форум як наша країна.. ех..
І не кажи sad.gif

А ще сумно, що форум не поповняється новими АКТИВНИМИ користувачами. Коли заходжу, то бачу звичний список людей, які були на сайті за день... Нікого нового!

gnick1
Скоро вийде нова гра.. може буде пожвавлення?
Чарівник
ЦИТАТА(gnick1 @ 22.4.2010, 23:46) *
Lego HP? 

Навіть переглядючи людей, які дивляються цю тему, можна зрозуміти, що форум потрібен тільки тим, хто на ньому є вже досить тривалий час...

gnick1
Ти правий).... але є ще всі шанси...
просто зара естафету перехопили сюмєркі....
S@juka
Ну, в принципі, мені все ясно. Аню, ти мене рано в оптимісти записала, я вже давно не така (ніяка бульність не помагає більше).
Почну з кінця
ЦИТАТА
просто зара естафету перехопили сюмєркі....

Розчарую тебе - вони вже теж давно в прольоті, люди поступово одумуються.

ЦИТАТА
Навіть переглядючи людей, які дивляються цю тему, можна зрозуміти, що форум потрібен тільки тим, хто на ньому є вже досить тривалий час...

Дивно навіть те, що він хоч їм ще потрібен.

ЦИТАТА

ЦИТАТА
Погоджуюся з ґніком. Коли виходить новий фільм чи книга всі одразу рвуться в інтрнет на фан-клуб, щоб обговорити побачений фільм чи прочитану книгу. А зараз ми маємо довгеньку перерву між виходом ГП6 й прем'єрою першої частини ГП7 - більше року.

Стара пісня. Звичайно, тоді спілкування йде активніше, але до цього часу форум може успішно остаточно загнутися, кому цікаво відписуватися на мертвому форумі, хай навіть про новий фільм?

ЦИТАТА
А ще сумно, що форум не поповняється новими АКТИВНИМИ користувачами. Коли заходжу, то бачу звичний список людей, які були на сайті за день... Нікого нового!

Тобі цікаво спілкуватися лише з тими, кого ти не знаєш? Дивний аргумент.
І новачки є постійно, тільки їм не цікаво залишатися там, де нічого не відбувається.

ЦИТАТА
Прикро, але я також останнім часом зовсім забув про фан-клуб, а коли заходив, то нічого цікавого і нового для себе не знаходив.

Оце, наскільки я розумію, політика більшості. Всі чекають, доки хтось їм щось цікаве вигадає. Раніше такого не було. Ніхто не чекав, доки адміністрація буде всіх розважати.
От скільки ти за останній час тем відкрив нових? Скільки запропонував нововведень? І так кожен сидить і чекає, не бажаючи і пальцем поворухнути, шоб всім стало цікавіше.

ЦИТАТА
Копати всіх, на ролко діє. А якщо це сезонне? Літом вернуться? Зимою були більш-менш активні, а весною сплять. Хехе...

Ремусе, іди краще Віллка копати, ефект буде швидше. wink.gif

ЦИТАТА
Я за евтаназію. Рік уже пустка. Цікаво коли в останнє тут з'являвся Артем? Хоча яке я маю право голосу, якщо сама закинула сайт чорт зна коли. На довгий час клюб став мені домом, і спостерігати, як все пустіє стало нестерпно! Надю, Віко, я вами захоплююсь, ви досі маєте надію на краще... Ех, скажу чесно, я теж не хочу, аби все поросло бур'яном, є ідеї, але самотужки їх не втілити...

Ну, якби був стимул,то ми б тя вже давно експлуатували, а так навіть не буду грати в совість і закликати до чогось. Сама бачиш, до чого все скотилося sad.gif Давай краще якийсь маразмик спільно напишемо wink.gif

ЦИТАТА
А тоді на що ми чекаємо? ініціативу в свої руки і вперед! smile.gif в мене є трохи картинок, щоб поповнити розділ фанфікшину і творчості. wink.gif Скоро вийде сьомий фільм, добавляться нові темки. та й в нас є така класна штука, як вітальні і т. п.

Похвальна активність, але якщо таких людей знову буде 2-3, то на довго вас не вистачить.

ЦИТАТА
навіть не знаю, що написати. сумно якось через це. я на форумі не так давно, як ви, але більше року. тоді якось кожного дня були нові повідомлення, нові теми, новини... кожної суботи чекала конкурсу знавців ГП... а зараз. заходжу і не бачу нічого нового. на жаль. і що робити з цим не знаю

Я, наприклад, більше не бачу сенсу витрачати час на новини чи статті, якщо їх обговорює, знову ж, 2-3 людини. Те ж саме стосується проектів, на які вже нереально навіть мінімуму охочих набрати.

Хочеться спитати: що ж вам всім взагалі цікаво? Чого ви тут чекаєте? Які вибагливі бажання ще не задовольнили?
Бо я теж не знаю, що з цим робити.
Чарівник
ЦИТАТА
Тобі цікаво спілкуватися лише з тими, кого ти не знаєш? Дивний аргумент.
І новачки є постійно, тільки їм не цікаво залишатися там, де нічого не відбувається.

Мені цікаво спілкуватися зі всіма, але якщо не буде припливу людей і не просто людей, а АКТИВНИХ користувачів. Але про яких нових користувачів йдеться мова, адже зараз важливо повернути хоча тих, хто донедавна тут був і пішов...
Osya
Те, що в цій темі відписалися люди вже говорить що наш форум не байдужий хоч кільком.
Звісно я за відновлення і постараюся сама чимось допомогти (сказала та якій навіть за компом не можна сидіти).
Щодо мене - все просто я перестала заходити, коли мені підняли рейтинг, у мене тоді відбили охоту взагалі заглядати на форум. І зараз я довго вагалася відписуватися чи ні. Та це мій дім, більшість друзів я знайшла саме через цей форум. Це наше життя. І тільки ми в силах відновити все. Як фенікс відновлюється з попелу.
П'ять років життя не можна просто так забути. Перший форум на якому я зареєструвалася...
gnick1
так... вже багато прозріло на рахунок сутінок)
все буде добре...
якщо ми активно будемо щось обговорювати, то до нас потягнуться люди)
liro
здається, ми вже трохи розворушилися. молодець, Саджуко, що підняла це питання. Якби ти не забила на сполох, усе б і далі ледь повзло smile.gif
Чарівник
Пропоную всім небайдужим до нашого форуму зробити стартовою сторінкою наш форум! Тоді точно ми будемо сюди заходити частіше!
Садж, ти чудо! Дякую, що нас розрухала! Молодець! +1!
Ремус
ЦИТАТА(Чарівник @ 24.4.2010, 10:11) *
Пропоную всім небайдужим до нашого форуму зробити стартовою сторінкою наш форум! Тоді точно ми будемо сюди заходити частіше!

Ти зайдеш, побачиш, що нічого нового і вийдеш. Це не вихід.
gnick1
ЦИТАТА(Ремус @ 24.4.2010, 10:54) *
Ти зайдеш, побачиш, що нічого нового і вийдеш. Це не вихід.

Це точно... Я кожен день заходжу бачу що нічого немає і виходжу.....
Чарівник
Пропоную відродити подкаст. Я готовий записуватися, але із складанням плану і мене не буде виходити, бо часу - катма!
Ремус
Давай тоді, Володимирчику, відновлювати у відповідних темах. Марш туда хДДД
Пріоріті
Людоньки, не знаю чим тут зарадити...
Victorius
якщо скажете мені, що робити - виділятиму певний час.
можу щось подумати з подкастом.
часу, як і у всіх, обмаль. але можу хоч спробувати допомогти.
Yarumil
Доки не прийде наш апостол, так би мовити, Творець... нічого не буде путнього : D
Чекаємо третього пришестя Артема, любі друзі) ІБО, ібо..ем......ну ладно)

а по ділу, то я думаю сайт відновиться ближче до прем"єри фільму у листопаді...
Соломія!
Ау,люди!!!!!!!!!!Чому ви такі песимісти?Аж гидко! Просто люди бажають чогось нового...Або старого?От гляньте,скільки закритих тем?Відповідно форумчанам вони цікавіші.А якщо їх просто відновити?А всі непопулярні теми просто видалити!Крім того можна зробити ексцентричні теми(бо заїзджені нікому вже нецікаві au.gif ).Ех,я б могла_я б зробила щось веселе.Ну...Якщо треба,то я тут трошки темок...Може згодиться ...
1.Як ви ставитесь до гарбузових пиріжків і гарбузового соку з "Гаррі Поттера"???
2.Як вам фільм "ГП і філософськай камінь"???
3.Що ліпше:"Сутінки" чи "ГП"???
4.Хто не любить ГП???
5.Що ліпше:"Таня Ґроттер" чи "ГП"???
Ось!!!!!!! wink.gif
Кнур
Ех, проблема є. Форум втрачає популярність з кожним днем, людина - істота мінлива, з'являються нові потреби, інтереси і це нормально. Після того як вийшла 7-ма книга і Ролінг заявила, що з Гаррі Поттером покінчено, суспільний інтерес до ГП суттєво знизився. Крім того безініціативність - це риса української ментальності... Але це не є виправданням. Відповідальність за це лежить на кожному з нас... Я й сам вже близько двох, а то й більше років збайдужів... до форуму та процесів з ним пов'язаних... І от зараз, згадуючи минуле, згадуючи з яким нетерпінням чекав кожну новину пов'язану з ГП, перегортаючи теми в очікуванні на коментарі, вступаючи в дискусії та полеміку з ін. форумцями, розумієш, що все це минуле і більше такого не буде... І ці процеси є незворотніми, один форумець, яким-би він активним не був(навіть S@juka, на якій все тут тримається) він не зможе їх повернути... треба з цим змиритися... Це мої "мысли в слух"...
P.S. Алкоголь стимулює натхнення...
Blonde
эх, родной форум не умирай!!!

садж! Ты только новости не забрасывай, пазязя! aa.gif
S@juka
Друзі, мушу вас розчарувати, Садж уже давно не та, що раніше. Вона повним ходом зраджує рідному ГПфоруму і ГПфандому, а тут досі створює ілюзію колишньої активності, щоб при зустрічі не соромно було в очі Артемкові дивитися після всіх задовбувань, які йому довелося колись пережити.

Щодо новин я вже, здається, казала: щоб робити якісно, треба витрачати час. А мені шкода свого часу з такою активністю відписувачів. Тому раз чи два у місяць - ото і всі новини. Вибачайте.

А зараз, в принципі, уже видно, як "стрімко зросла активність" з виходом фільму.
Tom Riddle
ЦИТАТА
"стрімко зросла активність"

хто щодня залишатиме по 5-6 постів на форумі тому +10 до рейтингу; запросиш на форум 20 своїх друзів та отримаєш +50 рейтингу. (вк)
Міна
ЦИТАТА(Соломія! @ 26.11.2010, 12:40) *
Ау,люди!!!!!!!!!!Чому ви такі песимісти?Аж гидко! Просто люди бажають чогось нового...Або старого?От гляньте,скільки закритих тем?Відповідно форумчанам вони цікавіші.А якщо їх просто відновити?А всі непопулярні теми просто видалити!Крім того можна зробити ексцентричні теми(бо заїзджені нікому вже нецікаві au.gif ).Ех,я б могла_я б зробила щось веселе.Ну...Якщо треба,то я тут трошки темок...Може згодиться ...
1.Як ви ставитесь до гарбузових пиріжків і гарбузового соку з "Гаррі Поттера"???
2.Як вам фільм "ГП і філософськай камінь"???
3.Що ліпше:"Сутінки" чи "ГП"???
4.Хто не любить ГП???
5.Що ліпше:"Таня Ґроттер" чи "ГП"???
Ось!!!!!!! ;)

омг, НІ!
Ніякі старі теми не видаляти і не створювати замість них подібний маразм!!!!!
Ні ні ні!!!!!
Старі теми - це як серце форуму, це там де ми колись жили.

А щодо відновлення: Саджі. я казала - кажи що робити я все зроблю :*

ЦИТАТА
> Чекаємо ваших пропозицій по розвитку Українського фан-клубу Гаррі Поттера!

Вельмишановні форумчани!
Саме від вас залежить розвиток Українського фан-клубу Гаррі Поттера!
Надіємось на вашу активну участь в обговоренні проектів, пропозицій, конкурсів і т.п.
Дайте волю своїй креативності!!!

по ходу - немає серед нас креативних..
Tom Riddle
От якраз більшість старих тем, треба якщо не виникути, то копійнути на старий форум.
Міна
на старому форумі знаходяться всі старі теми які були не по ГП

тут лише (в більшості) по ГП.
і копіювати їх туди тема ніякого сенсу.
Tom Riddle
Тоді постирати їх нафік, бо т.с. "ветерани" тільки те і роблять що оффтоплять в постах - типу, як же їм колись добре було. а молоді цього лякаються і тікають подалі....
в половині, твоїх Мін, постів є згадки про щось що було колись. от.
Ремус
Бо колись було круто :Р Пох шо я тоді був малий) :Р
Міна
Діар Томмі,
матюкайся, не матюкайся, а Реммі таки прав.
І да, я грішна.
Я в кожному пості згадую як було круто, ібо форум мені тільки це і нагадує.
Нагадує місце - де я знайшла справжню сім"ю і друзів.
І яке я досі, якби не хотіла, а покинути не можу)))
Соломія!
А треба бан поставити на спогади. І якщо хтось не заходить на форум (і нічого не пише) довгий час - виганяти...
Міна
виганяти тих, на кому цей форум поставлений?
подумала що написала?
Соломія!
Подумала. Мені здається, що ті хто два місяці нічого не пише, і навіть не заходить сюди - на тому форум не поставлений. Між іншим - цей спосіб провірений. Працює як чудовий стимул.
Міна
ти теж довший час не заходила, то виходить тебе тепер потрібно стерти.
Тео
лол, банити тих, хто сюди не заходить довго? лол)
Соломія!
Звиняйте, провинилась. Стерти так стерти. Але останнім часом стала частіше появлятись... Особливо в цій темці biggrin.gif
Tom Riddle
+4 до соломіїної пропозиції.
Соломія!
Знаєте що, сайт уже помер і я бачу два виходи - або закрити його, або приймати рішучі дії: шукати нових учасників, рекламувати якось, у кінці кінців просто писати і флудити щоб зробити ілюзію активного відвідування.
П.С. Ще можна створити інший сайт - це психологія така - на новому сайті будуть активніше розмовляти.

Так давно не з'являлась, що совість загризла.
Беркут
Залучати немає смислу бо уже все закінчилось.
Флудимо ми активно, поглянь нижче
Heim
я бачу третій вихід: плюнути на тематичність і почати створювати теми не пов'язані з гп. і подивитись, що з того вийде.
Соломія!
Знаєш, Heim, ти правий, я думаю.
Hermione lhp
Нікого не потрібно видаляти))Що це дасть?Старі теми також не потрібно видаляти тому що вони є серцем і душею форуму, і відповідають тому для чого він був призначений-Гаррі Поттер!
Зараз маленька активність є у флуді,оскільки уже всі книги написані і фільми зняті)Можливо ми знову повернемося до Гаррі Поттера коли відкриється довгоочікуваний Поттемор і це збільшить активність користувачів)
Olexandra
я не заходила на форум вже, мабуть, більше року й була дуже здивована, що мене не забанили)
форум дійсно став майже мертвим. але, як би банально це не звучало, надія помирає останньою. якщо ще є люди, яким до цього не байдуже, то невже не можна нічого зробити? понадсилати повідомлення друзям, зробити якусь рекламу... чомусь мені здається, що відродити форум ще можна, якщо реально щось робити, а не тільки говорити про це
Це текстова версіянатисніть сюди.
Русская версия IP.Board © 2001-2020 IPS, Inc.