IPB

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Чекаємо ваших пропозицій по розвитку Українського фан-клубу Гаррі Поттера!

Вельмишановні форумчани!
Саме від вас залежить розвиток Українського фан-клубу Гаррі Поттера!
Надіємось на вашу активну участь в обговоренні проектів, пропозицій, конкурсів і т.п.
Дайте волю своїй креативності!!!

> Quo vadis, HPclub?, і куди ми всі прямуємо?
S@juka
повідомлення 22.4.2010, 11:51
Пост #1

недоадмін форуму

Група: Hogwarts
Користувач №: 381
Стать: Дівчинка

Уже певний час бездіяльно спостерігаю за тим, що відбувається у нашій спільноті. Точніше за тим, як не відбувається абсолютно нічого, крім запустіння. Прикро. Більше трьох років я намагалася тут щось робити, але зараз загальний, вибачте на слові, пофігізм змусив мене скласти руки і також на все забити.

Хтось може скільки завгодно списувати все на те, що тема себе вичерпала. Мабуть, частково це правда. Але приклад інших ресурсів показує, що є життя після сьомої книги, було б бажання. А у нас я більше такого бажання не бачу. Більшість давно забула, що подібна спільнота може існувати лише тоді, коли кожен робить якийсь внесок заради її розвитку. Односторонній зв'язок у даному випадку не проходить.

Не скажу, що вичерпалися ідеї і можливості. Але немає більше бажання впроваджувати бодай щось, коли навіть існуюче вже нікому не потрібне. Я б ще зрозуміла, якби були якісь претензії чи пропозиції. Якби сказали: "Ні, нам це не цікаво, давайте зробимо ось це". Так ні, за винятком пари людей, я взагалі не чула жодних пропозицій щодо форуму уже дуже-дуже давно. Всім байдуже, всі чекають невідомо-чого.

Тепер про вичерпаність теми. Гаразд, ГП більше обмусолювати не хочемо. Що ж тоді відбувається на UAclub? А там пустка ще більша. І це на форумі, де взагалі можна підняти будь-яку тему за бажанням. Але і цього нікому, очевидно, вже не хочеться.
Що говорити, якщо навіть на рольовій, де зареєстрованих користувачів у сотні разів менше, повідомлень за день пишеться більше, ніж на обох цих форумах.

Отож, треба щось вирішувати. Затяжна агонія вже добряче остогидла. Пацієнта можна або реанімувати, або дати йому спокійно вмерти.

--------------------
DON'T TALK TO ME TILL I'VE HAD MY MORNING COFFE FANFIC

+Цитировать сообщение
4 Сторінки V  « < 2 3 4  
Відповідей (60 - 60)
Kakashi
повідомлення 2.3.2017, 12:51
Пост #61

магл
*

Група: Members
З: Ірпінь
Користувач №: 2048
Стать: Хлопець

Нарешті форум запрацював!

+Цитировать сообщение

4 Сторінки V  « < 2 3 4
Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 22.5.2018, 2:21IPB Style