IPB

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Про Бінса, бля, всі вмерли, відпишіть хоч хтооооось...
Tom Riddle
повідомлення 13.12.2010, 18:26
Пост #1

STAY RONNIE <3

Група: Hogwarts
З: цирку
Користувач №: 3070
Стать: Хлопець

Я коли недавно брав у руки книжку ОФ, мені стрельнуло в голову дивне запитання про профессора Бінса... А як він читав сувої там, як перебирав їх, якщо він привид??? Тобто випливав через класну дошку, а далі.. Не міг же ж він підняти сувій, він ж не полтергейст.. І чого ніколи не ходив на бенкети? Хоча б для відімості, як привиди гуртожитків. І взагалі чого його ніколи не згадують навіть?)))

--------------------
you can see god when i take my mask off

+Цитировать сообщение
6 Сторінки V   1 2 3 > »   
Відповідей (1 - 19)
Heim
повідомлення 13.12.2010, 19:57
Пост #2

магістр магії

Група: UA HPclub member
З: Вінниця
Користувач №: 3018

Думаю Ро заплуталась. або вирішила, що ніхто всеодно не стане докопуватись до таких дрібниць. це ж казка.
А щодо згадування, може в нього просто характер такий, відлюдькуватий. ніколи ніде не з'являється окрім уроків. весь інший час розмірковує про сенс життя у якійсь темній коморці.

--------------------
Шукаю милу тварючку для взаємного псування нервів.

+Цитировать сообщение
Беркут
повідомлення 14.12.2010, 0:40
Пост #3

чаклун

З: Тернопіль
Користувач №: 5578

Можливо сувої самі згортались/розгортались коли він їх читав. Наприклад хтось з інших викладачів зачаклував їх для Біннса таким чином.
Це звичайно в тому випадку якщо в книжках не згадується що він гортав їх

--------------------
Ви смієтесь з мене тому що я відрiзняюсь від вас.
А я сміюсь з вас тому що ви не відрізняєтесь один від одного

+Цитировать сообщение
Tom Riddle
повідомлення 14.12.2010, 1:51
Пост #4

STAY RONNIE <3

гортав))
Так говориться, якщо мені не зраджує пам"ять в ТК і ОФ ))
ахха))
Хейме, який нафіг сенс життя, він привид ))

--------------------

+Цитировать сообщение
Heim
повідомлення 14.12.2010, 2:24
Пост #5

магістр магії

Він існує, мислить, а значить живе, хоч і досить незвичним способом.
Раз говорилось, значить це точно помилка Ро.

--------------------

+Цитировать сообщение
Ремус
повідомлення 14.12.2010, 3:24
Пост #6

Вовкулака

Користувач №: 1660

Вона забула, що він привид =Р. І він міг просто на них дути, щоб перевернулись)). Не все так просто =Р Чого, якщо привиди лазять крізь стіни і можуть опускатись... емм... під землю (Міртл була в озері), вони не пірнають вниз і не вилазять в США? =Р

--------------------
Рейвенклов, 1 курс

+Цитировать сообщение
Heim
повідомлення 14.12.2010, 12:44
Пост #7

магістр магії

Гг, дуже точно підмічено.
Може існує якийсь ліміт на товщину твердої поверхні крізь яку вони можуть пройти? хм, помоєму Мірта спускалась у озеро по стічній трубі чи чомусь такому.
А може сувої були ем... привидними? в якомусь фіці було, Гермі накладала спеціальне закляття на листа і на сову теж, щоб можна було листуватись із привидом.

--------------------

+Цитировать сообщение
Tom Riddle
повідомлення 14.12.2010, 15:16
Пост #8

STAY RONNIE <3

Мені ще цікаво як той малий в ТК віялом заштовхав Ніка в лазарет. Як його взагалі міг спаралізувати василіск? і як його тоді вилікували? ))

--------------------

+Цитировать сообщение
Heim
повідомлення 14.12.2010, 21:59
Пост #9

магістр магії

Ха-ха.
Це все неможливо.
Але якщо привид має масу, тобто якщо він Є, то чому б і ні? Плюс якщо в привида є м'язи і або хоча б нерви, а вони точно є, оскільки він рухається у повітрі, розмовляє тощо, то знову ж таки параліч можливий. Коротше кажучи, очевидно привид не відрізняється від людини нічим, окрім того, що він мертвий, як не банально. і це не "відбиток душі", а відбиток тіла, якщо вже так казати.
Взагалі вся ця ситуація говорить про те, що привида запросто можна вбити, аби знати як.

--------------------

+Цитировать сообщение
Tom Riddle
повідомлення 16.12.2010, 2:08
Пост #10

STAY RONNIE <3

я десь читав фік, де Волдеморт повернувся привидом, бо встиг покаятись, але його знищили й як привида, бо забули(перестали про нього говорити, намагались не згадувати, ігнорували...) вірогідно, як на мене.
Хз, помоєму якщо привид може проходити крізь речі, які мають масу(стіни, люди тощо) то хз, як він може бути. хіба що він існує у якійсь паралельній реальності, яка є накладена на нашу, але там трохи інші закони і сутність людини не є обмежена оковами плоті ^^ і тому говориться що він і не там і не тут... якось так, може я до пуття не пояснив що маю на думці, але суть мб вловили?

--------------------

+Цитировать сообщение
Heim
повідомлення 16.12.2010, 12:45
Пост #11

магістр магії

Я зрозумів, це кагбе потойбіччя, "тінь" діяльності в якому падає на наш світ. то там то тут проявляються різні аномалії, в тому числі привиди.
Це говорить про те, що дві реальності, наша і ТА, обмінюються інформацією. я щось у таке не сильно вірю. По-моєму це взгалі вважається практично неможливим, саме тому що там і тут різні закони, те що має сенс у нас, там буде повною маячнею, і просто ніяк не дізнатись чим це було ТУТ. Тим більше, якщо це "обмін" цілими людьми, ну хай "душами", на людські копії з їх свідомістю і так далі... не вірю, надто складно.
Наводить на думку, що у "бога" є зовод із переробки інформації. Ідея, до речі. Дорога апаратура і все таке, а все заради того, щоб захоплювати інфу, наших мерців, і ітерпретувати її ТАМ, "всокресаючи" людину. рано чи пізно, як у будь-якого нормального дослідника, з'являється цікавість: "якщо можна так, то чому не можна навпаки?". результат - напівуспішні досліди, завдяки яким ми отримуємо нещасних привидів.
Само собою, ніхто з них не розповість, як це було насправді, всі порють якусь маячню про "Далі". або ж вони і самі не в'їжджають, що сталось. як сказав... ем... не знаю хто: "будь-яку достатньо розвинуту технологію не відрізнити від магії" (дива).
Всетаки я вважаю, що привид має бути матеріальним. він повинен повністю існувати у нас.

--------------------

+Цитировать сообщение
Флер
повідомлення 16.12.2010, 13:21
Пост #12

чаклун

Користувач №: 5395
Стать: Дівчинка

ЦИТАТА(Tom Riddle @ 14.12.2010, 16:16) *
... і як його тоді вилікували? ))

може на нього ...еммм... розпилили ті ліки?(^^)

--------------------
Летом было много хорошего – и море, и пляж, и путешествия, и никакой школы…
А запомнится всем все равно только последний Гарри Поттер.

+Цитировать сообщение
Tom Riddle
повідомлення 17.12.2010, 2:00
Пост #13

STAY RONNIE <3

розпилили???
йому вже всеодно, він якто кажуть, вже мертвий... він не є матеріальним, він є, якимсь відбитком людської аури типу, ніби тінню людини, яка приречена скитатись на певній території... якщо вірити Ро... але як же ж тоді на смертенини Ніка прибуло хз скільки народу(ну привидів)... це нестиковки... помоєму Ро створила світ, але щоб подбати, щоб все сходилось, вона не подбала бо в різних книгах, деякі речі по різному звучать(наприклад, спочатку казали що соварня за межами замку, десь біля поля квідичного, а в ОФ кажуть що на п"ятому поверсі, здається..)
тобто, на нього розпилювання б не подіяло, бо не діє ні вітер, ні дощ, ні сніг, він не відчуває того що відчуває людське тіло з його органами чуттів, хіба коли пропливає крізь їжу, пригадує її смак, і нібито їсть...
ні-ні, Хейме, все помоєму сходиться до того, що коли помирає чаклун, його душа скажімо(потужніша ніж у маглів, наприклад), відправляється кудить у НЗ. Там вона вирішує, що їй робити, без тіла, яке є мертвим, тобто непридатним. Якщо вважає, що ще не все зробила, то повертається у наш світ, але інтерпритований для таких як вона(привдів-відбитків) - тобто на неї не діють закони фізики(вона літає, зважаючи на силу тяжіння), а діють якісь інші закони(з часом-досвідом вона про них дізнається). У привида відсутні органи чуттів(ну там слух і зір ще функціонують), він розуміє все посвоєму, не відчуває голоду/холоду і просто блукає там де колись жив/помер, знуджується(що йому тусити серез живих, вони нудні) і тому жаліє що не помер і не відправився до царства вічного спокою. Тобто привид нематеріальний, просто згусток енергії, який видимий людському оку як прозоре перламутрове створіння. Маю думку, що привиди бачать одне одного по різному, і можуть один одному нашкодити - завдати там якоїсь травми шолі. Щось таке.
постскриптум. алкоголь - стимулятор ідей.

--------------------

+Цитировать сообщение
Ремус
повідомлення 17.12.2010, 3:21
Пост #14

Вовкулака

Бо Ро пише книжку аж ніяк не так швидко, як ми її читаємо, а тому забуває не тільки те, що було у попередніх книжках, а й те, що писала на початку. Тобто, не все, але певні деталі, можливо.

Том, чого відсутні органи чуттів? Ем, в ТК вони пролітали крізь зіпсовані продукти (еге, хтось би дав їм свіжі =Р) і якийсь чувак казав, що ніби як відчуває смак)).

... у привида виходить, ніби, працює мозок і кінцівки, але внутрішні органи - ні. І все це прозоре... І ще є якась суперможливість - примушувати силою розуму це умовно тіло пливти.

Плюс на них повинен бути вплив середовища... чогось вода з унітазу несла Мірту в озеро (це коли хтось заходив, Мірта залазила глибше в трубу о_О веее... ), та й самі привиди були наче завіса холодної води (ну там через них проходили), а не просто прозорі і непомітні.

І давайте ще про портети заведемо мову)) Чого фотки не говорили, а портерти так? Чи знатиме той, хто зображений на картині, що його зображення знову намальоване, якщо хтось його перемалює? Чи зможе зображений на потреті ходити між всіма зображеннями хоч їх і була б сотня? =Р

Угуууу... є багато про що говорити))

І що як є і привид, і портрет?

--------------------
Рейвенклов, 1 курс

+Цитировать сообщение
Heim
повідомлення 17.12.2010, 13:05
Пост #15

магістр магії

Нарешті знайшовся однодумець.
Дуже вірно сказано. сенсорика, розумова діяльність, моторика присутні. але відсутні диханняя, травлення, кровообіг... хоча перше всеодно якось мусить приводитись в рух. може вони як портативна електростанція, летять і захоплюють поверхнею тіла енергію атомів, яка резервується і при потребі видається на необхідні дії.
Взагалі це все нагадує вічний двигун, вам не здається? привид же безсмертний, якщо його не вбити. Чи не безсмертний? Його "тіло" зношується? думаю так, воно ж фізичне, можливо тільки дуже-дуже довго.

Томе, як на мене, це впирається у віру в те, що "ніщо" (душа) може думати (вирішувати), навіть якщо припустити, що вона не рухається сама, а її щось "заносить". я в таке не вірю. якщо не мозок, то хоча б щось віддалено подібне, матеріальне, що виконує такі ж функції має бути. Потойбіччя замість в іншому світі - на іншій планетіі, чому ні? Ейнштейн по-моєму довів, що у різних куточках всесвіту закони фізики можуть бути різними. Тоді відбиток, душа (з мозком), просто на надсвітовій швидкості виконує переміщення у місце, яке умовно назвем "потойбіччям", там на неї діють "невідомі сили", які заставляють зробити вибір: назад чи вперед. якщо назад, то якимось чином душа матеріалізується більше, але не настільки, щоб стати людиною. хоча я б сказав, що мрець така ж людина як і всі ініші.

От щодо портретів...
Думаю різниця із фотками в тому, що їх малюють від руки. Тобто виконується робота, яка супроводжується емоціями, натхненням... хоча всеодно портрет, щоб думати має мати мозок. Хммммм... це наводить на думку, а що як мозок є, але просто знаходиться у іншому місці? В тому числі і розбитий на атоми які також знходяться в різних місцях. Тобто візуально, його не знайдеш, але фактично він є. Ну і якось зв'язаний із портретом. Може художник, чарівник, під час його написання несвідомо виконує трансфігураційні чари.
Мабуть знатиме, точніше дізнається. Це лише розширення простору, якщо в один чудовий момент зображений захоче прогулятись за рамку, то зрозуміє, що попав у інше місце, себто у інший свій портрет.
Угу, може ходити. Але одночасно може бути лише на одному.

Привид і портрет... ем.... думаю портрет зможе рухатись, лише якщо людина мертва до кінця. Це щось типу зв'язку дальнього потойбіччя з нами. якщо свідомості ТАМ немає, то ні про який портрет не може бути мови.

--------------------

+Цитировать сообщение
Tom Riddle
повідомлення 17.12.2010, 14:53
Пост #16

STAY RONNIE <3

Хех.
З портретами щось дивне... от дивіться, помер Дамблдор, Гаррі піднявся до кабінету директора і побачив портрет Дамблдора на стіні... Чого ж він не заговорив з ним, не розбудив? Відразу б дізнався багато нового, що Снейп, наприклад, не винен. І таке інше. Тобто якщо була можливість поспілкуватись з Дамблдором, то чого він нею не скористався,, а ходив і нив що Дамблдор відійшов назавжди...?
а що фотки, фотки можуть бути і живої людини, а портрети як я поняв тільки мертвих..

--------------------

+Цитировать сообщение
Флер
повідомлення 17.12.2010, 18:39
Пост #17

чаклун

Користувач №: 5395

Щодо того, як Бінс перегортав пергаменти: може вони були якісь, еммМм... привидські?^^ ну, такі як лист в Ніка у ТК: "... складачи прозорого листа й запихаючи його до внутрішньої кишені..."

Heim, коли Дамблдор помер, Гаррі ну, через годину-дві зайшов до його кабінету. Питання: хто так швидко намалює потрет від руки?

Tom, може він поважав директора, і не хтів його турбувати... Дамблдор - дорога йому людина, і Гаррі було боляче від втрати директора, тому не хотів ще більше себе засмучувати... А може він не був готовий до розмови з директором, який майже щойно помер. От... І для себе Гаррі зрозумів, що Снейп - вбивця і все таке...

А що буде, якщо в світі ГП зробити портрет привида? він зможе ходити по своїх портретах чи час від часу "гуляти" по замку як звичайний привид?

--------------------
Летом было много хорошего – и море, и пляж, и путешествия, и никакой школы…
А запомнится всем все равно только последний Гарри Поттер.

+Цитировать сообщение
Heim
повідомлення 17.12.2010, 19:17
Пост #18

магістр магії

Хм, не знаю, Флер, я чомусь думав, що їх малюють... і справді надто швидко. але як інакше? що, вони самі з'являються? автоматична магія? чи хтось трансфігурує? а як же мистецтво?

Думаю, Томе, Ро просто не хотіла давати надію. в сенсі, якщо людина мертва ніякий портрет її не замінить. і Гаррі поступав саме виходячи з цього. хоча так, практичніше було б стирити той портрет і дізнатись від нього все, що потрібно.

Портрет привида намалювати можна, але ефект буде нульовий, як звичайний портрет, можливо, буде рухатись, але не говорити. щоб він заговорив, взагалі виявив ознаки розуму, людина має знаходитись у потойбіччі. Тобто свідомість одна, вона або у живому тілі, або у мертвому (привид), або у потойбіччі і спілкується через портрет. все одразу - ніяк.

--------------------

+Цитировать сообщение
harpy
повідомлення 17.12.2010, 21:49
Пост #19

сквиб
**

З: western ukraine
Користувач №: 5410

бінс і сувої - думаю це чергова помилка. може він не ходив на бенкети бо не любив багато людей.
портрет дамблдора - мабуть гарік ще тоді не знав шо портрети мають память.
чого не було портретів привидів- а нашо їх малювати? краще зобразити ту людину шо померла звичайним чином

+Цитировать сообщение
Ремус
повідомлення 18.12.2010, 2:50
Пост #20

Вовкулака

ЦИТАТА(Tom Riddle @ 17.12.2010, 14:53) *
а портрети як я поняв тільки мертвих..

Ну то я тебе намалюю =Р

--------------------
Рейвенклов, 1 курс

+Цитировать сообщение

6 Сторінки V   1 2 3 > » 
Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 22.6.2018, 9:09IPB Style