IPB

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> Написання анкети, Для новачків =)
Cleopatra
повідомлення 15.3.2010, 19:29
Пост #1

Матроскін-Папіроскін =)

Група: UA HPclub member
З: ДарніцЦо
Користувач №: 891
Стать: Дівчинка

Вся ця інформація представлена здебільшого для тих, хто взагалі вперше чує словосполучення «рольова гра» і навіть не знає, що це і з чим його їдять. Точніше, приблизно він знає, але ще ніколи в житті не грав і не писав нічого, окрім шкільних творів «як я провів літо»

Перш ніж писати будь-яку анкету, сядьте і подумайте: якого персонажа ви хочете і зможете собі уявити. Немає сенсу брати якогось головного героя: по-перше, від вас чекатимуть надто високих результатів, по-друге, необхідне абсолютне знання канону + уміння вплітати авторські сюжети і, нарешті, мати здатність мислити, як персонаж, а не як гравець.
Натомість створювати неканонічного (тобто від А до Я вигаданого) персонажа також не варто. Знайте, що до авторських персонажів відносяться іще з більшими прискіпуваннями, ніж до канонічних – адже про останніх відомо більш-менш кожному, а не канон – це абсолютно невідома людина, як то кажуть «Чужа душа – то темний ліс», а на рольовій лісів не треба, треба навпаки щоб персонаж був розкритим, проте залишав за собою шляхи розвитку (але не буду зараз вас цим заплутувати, це дещо важче).
Чи існує ж золота середина? Безперечно так. Це - маловідомий канонічний персонаж. Щоб було зрозуміліше, пояснюю: Гаррі Поттер – головний герой (ГГ), Невілл Лонґботтом – другорядний канонічний персонаж. А ось Дафна Грінграс – маловідомий. Що ми про неї знаємо? Тільки те, що вона була ученицею Слизерину і свого часу входила в інспекційну дружину. Ні кольору волосся, ні особливостей характеру – анічогісінько. Її буде описати найлегше – адже ви можете придумати все, що тільки душі завгодно, а адміни в той же час радо привітають вас як канонічного гравця.
Але якщо ви все ще вагаєтеся – проконсультуйтеся! Можете залишати питання прямо в цій темі – ми вам допоможемо з вибором.
Після того, як персонажа обрано, починається важка праця. Згадайте все, що вам відомо про нього. (раджу користуватися цим ресурсом (http://www.hp-lexicon.org/), досі він є найточнішим по фендому Гаррі Поттера).
Тепер зберіться, сядьте і подумайте трохи. Представте, яким би ви хотіли бачити вашого персонажа. Пригадайте улюблених героїв, за які самі якості вони вам так подобаються. Не намагайтеся створити когось такого, хто разюче відрізняється від вас самих – повірте, щоб грати такого персонажа треба вже принаймні якийсь досвід. Спробуйте закрити очі і уявити вашого персонажа – починаючи з зовнішнього вигляду і закінчуючи тим, як його вчили ходити на горщик.
А тепер починаємо творити smile.gif

Шаблон анкети http://role.uaclub.org/index.php?showtopic=1044

01. Ім'я персонажа
Повне ім'я персонажа, написане як українською, так і англійською мовою. Не забувайте про те, в якій країні відбуваються події. В Англії прийнято давати дітям середні імена (старшій дитині - по матері / батька, наступним - на честь близьких родичів, друзів чи навіть улюблених зірок). Кількість середніх імен ніде не регламентується, це може бути всього лише ініціал Kirsten T. Graham, або їх може бути кілька Martin Patrik Xavier Eddie Stuart. Але, все ж, кількістю імен зловживати не варто. Винятком є іноземці, але про це варто написати у своїй анкеті.

В принципі, тут і так усе ясно. Це те, як саме будуть звати вашого персонажа. (Одразу наголошую – не беріть вихідців з України, які бозна яким чином потрапляють у Гогвортс. Хіба хоч в одній книзі йшлося про те, що у Школу можна перевестися? Отож беріть, будь ласка, англійця. ) Тим паче, якщо ви послухалися цих порад, то оберете канонічного персонажа і труднощів із вигадуванням імені у вас не повинно бути.

02. Вік персонажа і дата народження
Підкреслюємо: головна гра у нас проходить в школі, а тому дорослі персонажі приймаються лише на посади вчителів.

Все цілком зрозуміло. Дата народження і вік. Для часів мародерів – 1960 рік, Гаррі і Ко – 1980, третього покоління - 2005

03. Походження

• Місце народження
Якщо ви магкровний, то, скоріше за все, зявилися на світ в якомусь маглівському пологовому будинку. Діти чарівників найчастіше народжуються в Мунга, а аристократи і досі практикують народження у фамільних маєтках.
• Місце проживання
Або ж де ви живете поза Гогвортсом (мапа Великобританії вам в поміч)
• Сім'я (близькі родичі)
О близьких родичів відносяться батьки, дружина, чоловік, діти, рідні брати і сестри, дід, баба, онуки.
• Сім'я (далекі родичі)
Це всі, хто не вписався в попередній пункт. Кузени, кузини (двоюрідні брати-сестри), тітки, дядьки, багатоюрідні родичі а також опікуни.
• Чистота крові
Вкрай зрозуміло. Чистокровні (яких одиниці), напівкровні (в жилах яких є хоч небагато домішку маглівської крові), маглокровні (діти маглів, що мають магічні здібності) і сквиби (діти чарівників без магічних здібностей)

04. Факультет і курс
Неканонічним персонажам факультет призначає адміністрація

05. Характер

Так, ось і почалося найважче. Характер – це один із найважливіших пунктів анкети. А тому тут допускається приблизно 40% усіх помилок. Давайте зробимо наступний експеримент. Спробуйте описати ваш характер. Постарайтеся охопити якомога більше, описати його якомога точніше, не забуваючи і про недоліки, і про переваги. А коли все це буде готове, спробуйте пройти кілька недовгих тестів абсолютно різних напрямків: 1) психологічного 2) соціонічного і 3) астрологічного і порівняйте те, що писали ви самі і те, що вийшло у вас за результатами. Якщо відмінності мінімальні – вітаю, можете сміливо викладати ваші труди (без результатів тестів) в готову анкету. Якщо ж результати разюче відрізняються – спробуйте переписати вашу творчість. (детальніше про характер, із прикладами та ідеями – у відповідній темці)

• Сильні / слабкі сторони
• Характер в цілому
• Шкідливі звички (якщо є)
• Ставлення до маглів і магглорожденним

Не забуваємо прописувати чому саме таке ставлення
• Який вигляд прийняв би ваш ховчик?
• Форма Патронуса (якщо вмієте викликати авжеж. Не забуваймо, що вміють далеко не всі)
• Що відіб'ється в дзеркалі Яннажаб?

06. Зовнішність

Другий важкий пункт. Для опису його нам перш за все варто визначитися, кого саме ви бажаєте брати на зовнішність. (бо, погодьтеся, описувати те, що ми бачимо, набагато легше, аніж вигадувати з голови. Та і доволі специфічне обличчя тої ж Анджеліни Долі не підійде під опис «миловидна ніжна дівчина»). Отже, визначаємося із бажаною зіркою і знаходимо кілька його/її фотографій під різними кутами. І починаємо описувати. (рекомендація більш досвідчених гравців: намагайтеся уникати оцінювання: не «неймовірно красиве довге біляве волосся, яке подобалося кожному», а просто «довге доглянуте біляве волосся».) До опису ставтеся критично. Ваше завдання не показати, як сильно вам подобається персонаж, а донести до решти гравців особливості зовнішності персонажа. Знову ж таки, детальніше – у спеціальній темі.

• Статура
• Зріст
• Вага
• Колір очей, волосся, шкіри
• Загальний опис
• Бажана зовнішність (ім'я зірки і посилання на його / її фото)

07. Біографія

Третій і, мабуть, найважчий пункт анкети. Дійсно важко написати цікаву і влучну анкету, але, певна річ, реально. Для початку треба продумати кожну деталь, кожен цікавий епізод вашого життя. Потрібно відібрати головні події і відсіяти нецікаві, буденні. Взагалі, золота концепція буде якщо ви зумієте чергувати вирішальні моменти і незначні епізоди, які дуже запам’яталися. Знову ж таки, для більш детального опрацювання ваших біографій існує спеціальна темка.

• Кілька слів про історію роду.
Згадайте, до якого коліна ви знаєте свій власний рід? Можливо, в ньому були якісь видатні люди, або просто хтось із пращурів мав цікаву професію? То чом би і вашому персонажу не мати якийсь «скелет у шафі». Я не кажу що він має бути саме якимсь негативним, це може бути і щось хороше (наприклад, ваш пра-пра…дід був одним із моряків на каравелі Санта-Марії (хто не знає, це та, на якій Колумб доплив до Америки), або ж навпаки, може ваша гілка роду пішла від незаконного сина якогось герцога.) Імпровізуйте!
• Коротко про ваших батьків
Коротко. Не треба тут приводити їх життєпис. Досить буде назвати їхні імена, з яких вони сімей, яке місце займають у суспільстві, їхні професії, та ще згадати відносини між ними.
• Ваше дитинство (до вступу в Гогвортс)
Як, де, з ким, в якій атмосфері ви жили, коли були ще дитиною? Які ставили перед собою цілі, що вас вразило, або навпаки налякало. І (прим. Емілі: просинається моя фрейдистська сутність), пам’ятаємо, що 90% всіх ваших недоліків, проблем, характеру формується саме в цей період. Тому якщо ви у віці 4 років побачили труп посеред вашої галявини, в 17 це не залишиться непоміченим.
• Навчання в Гогвортсі
Власне, час від вступу в Школу до того дня, коли ви починаєте гру. Тут досить різні підходи щодо написання цього пункту. Особисто я не вважаю його вирішальним, я більше уваги приділяю попередньому, проте знаю багато гарних анкет, біографія в яких базується саме на цьому періоді. Рекомендації такі самі, як і до решти пунктів.

08. Схильності персонажа і магічні здібності
Без фанатизму. Я розумію, що всі персонажі найкращі і найрозумніші, але давайте не забувати, що умінням кататися на конях може похвалитися один з десяти, а вмінням малювати - один з п'ятнадцяти, і тд.
Те ж стосується і магічних здібностей. Подумайте, скільки вам років, і чого реально змогли б ви домогтися.

Усе сказано до мене. Не намагайтеся зробити із персонажа супер-героя. Повірте, уміння готувати смачний чай виділить вас із навчу не гірше за здатність за бажанням змінювати колір очей.

09. Особисті речі
• Тварини
• Чарівна паличка
• Мітла
• Інші артефакти, якщо є.

10. Зв'язок з гравцем
ICQ / AOL / MSN

11. Звідки про нас довідалися

Якщо вам порадив друг - скажіть його нік, і дамо йому кілька плюшок)

12. Ключ зазначений в правилах

Отже, дуже прошу, якщо ви керуєтесь даними вказівками - будь ласка, залишайте вашу пробну анкету в цій темці і ми разом спробуємо розібратися, разом знайдемо помилки і ви підете на рольову з уже хорошою анкетою)))
Також задавайте сюди ваші питання))
(с) Емілі Еліен))

--------------------

- Сенпай, может перестанешь мусорить?
- Это не мусор. Это дом для хомячка.
- Сенпай, у тебя же нет хомячка...(О_о)
- Я тебе не сенпай.Знакомый обычный.

Обережно: цинізм, сарказм і плювання отрутою!

+Цитировать сообщение
2 Сторінки V  < 1 2  
Відповідей (20 - 31)
Heim
повідомлення 16.1.2011, 18:39
Пост #21

магістр магії

З: Вінниця
Користувач №: 3018
Стать: Хлопець

А ідея була класна, хоч я її лише спостерігав.

--------------------
Шукаю милу тварючку для взаємного псування нервів.

+Цитировать сообщение
Хьюго
повідомлення 16.1.2011, 22:54
Пост #22

сквиб
**

З: Львів
Користувач №: 5614

А якщо зібрати кількох людей хто ще хоче то зробити, і спробувати тут-же щось таке потворити?
Двоє, я так розумію, вже є)

--------------------

+Цитировать сообщение
Флер
повідомлення 16.1.2011, 23:29
Пост #23

чаклун

Користувач №: 5395

Троє** Я також хочу спробувати rolleyes.gif

--------------------
Летом было много хорошего – и море, и пляж, и путешествия, и никакой школы…
А запомнится всем все равно только последний Гарри Поттер.

+Цитировать сообщение
Heim
повідомлення 17.1.2011, 0:13
Пост #24

магістр магії

З: Вінниця
Користувач №: 3018

Х'юго, якщо ти маєш на увазі мене, то мене кагбе немає. я в масових заходах участі не приймаю.(
Здається для створення відіграшу і пошуку людей десь була спеціальна тема.
Успіхів вам)

--------------------
Шукаю милу тварючку для взаємного псування нервів.

+Цитировать сообщение
Tom Riddle
повідомлення 17.1.2011, 23:46
Пост #25

STAY RONNIE <3

Група: Hogwarts
З: цирку
Користувач №: 3070

Ухахах, ролки це типу цікаво, як тільки ти починаєш... а потім... починаєш розуміти, що більшість ключових персонажів, якщо не всі, зайняти певною групою знайомих(адмінів/модерів) а інші просто для кількості, щоб хвалили нову шапку, нововведення якісь, там бонуси і тп, які знову ж таки отримує певна група людей ^___^

і Ремус, не кажи, що це не так...)

--------------------
you can see god when i take my mask off

+Цитировать сообщение
Міна
повідомлення 18.1.2011, 0:21
Пост #26

Мертва Птаха

З: Потойбіччя...
Користувач №: 682

Та в принципі вже не так.
Вже кілька місяців ролко затихло зовсім.
Адміни/модери пішли.

--------------------
I keep crying in my dreams,
Can you hear my endless screams?
When I fade away, I fade away...

This fluid on my cheek,
It drains me, I get weak
My heart is cold and bleak
Black blood, black tears.
Black tears, black tears.

+Цитировать сообщение
Tom Riddle
повідомлення 19.1.2011, 2:53
Пост #27

STAY RONNIE <3

Ну да бо люди поняли просту істину наведену вище )

--------------------

+Цитировать сообщение
Міна
повідомлення 19.1.2011, 4:04
Пост #28

Мертва Птаха

ну чо ти так, останні пару місяців там досить круто було smile.gif

--------------------

This fluid on my cheek,
It drains me, I get weak

+Цитировать сообщение
S@juka
повідомлення 19.1.2011, 4:11
Пост #29

недоадмін форуму

Користувач №: 381

Люди, вам нема де поофтопити більше?
Про нашу ролку є окремі теми, все можна було писати там. Не зліть мну, я тут і так буваю раз у місяць, тому чистити купу постів не хочу.

Але якщо вже зачепили ту ситуацію, то дозвольте заперечити. Я не знімаю частину вини з адміністрації, зокрема, мну там доволі часто доводилося бути в опозиції, чому я власне перша і звалила, але ти, Томе не правий.
Якби всі займалися грою, а не розслідуваннями, хто кого грає, і з"ясуванням стосунків між гравцями, то все було б добре. А так гри не було, бо більшість гравців мала безліч антипатій на ролці. Так, і адміни теж. Я взагалі схиляюся до думки, що позаігрову частину треба було закрити, щоб на той форум заходили тільки писати ігрові пости.
Далі. По другому персу ми завжди брали тільки тоді, коли повально не було охочих, а треба було грати. Інші то можуть собі дозволити взяти і другорядного перса, але ж є необхідний мінімум. І я не згодна, що розбирали ключових персонажів. Іноді брали, так, бо це запорука стабільності, адже адмін не може дозволити собі звалити з ролки, нать нікого не попередивши, як в нас деколи було з необхідними героями. Я так розумію, це камінь у мій з Севом город? Тоді я каюся. Ще коли ми грали по мародерах, мені запропонували Лілі тодішні ініціатори створення гри. А той же Сев брав перса, коли він ще не був адміном взагалі. Це стосується і решти.
А взагалі це доволі суб"єктивне поняття "ключові перси" на ролці, де гра відходить від канону. Будь-який активний гравець міг вивести свого персонажа на перший план. Інша справа, що в нас це далеко не всі робили. Відверто кажучи, таку пасивність більшості мало де побачиш. Ініціативи надходили від одиниць, а тепер їх же приписали до друзів адміністрації і звинуватили у тому, що їм бонуси блатом діставалися. Мдя. Критерії нарахування бонусів взагалі чітко прописані були, не треба хоч це зачіпати.

А взагалі мене вже до печінок дістали ці марні спроби когось у чомусь переконати. Все одно я впевнена, що ця ролка, хай вона мо вже і загнулася, багато чого принесла. Я зараз дивлюся на тих, хто до нас прийшов новачком, і бачу, що чогось вони таки навчилися. А ще я, як найменш втягнута у всі розборки псевдоадміністраторка, там завжди весело проводила час)) Треба подякувати першим адмінам Джонні і Цисі, а також Артемку, який тоді на подив оперативно нам поміг її зробити.
Правда, дуже шкода, що багато ідей так і не втілилися(

Тепер по темі: якщо все ж надумаєтеся щось грати тут, звертайтеся. Чим зможу, поможу.

--------------------
DON'T TALK TO ME TILL I'VE HAD MY MORNING COFFE FANFIC

+Цитировать сообщение
Міна
повідомлення 19.1.2011, 5:30
Пост #30

Мертва Птаха

Садз, та якщо вже люди хочуть тут гарти, то мона і тамту ролку по трохи переробити і відродити...
Місце то є.

--------------------

This fluid on my cheek,
It drains me, I get weak

+Цитировать сообщение
Tom Riddle
повідомлення 19.1.2011, 18:04
Пост #31

STAY RONNIE <3

Випав.
Це не оффтоп, а обговорення ньюансів )
всеодно я притримуюсь своєї думки.

___
Це тема для того, щоб помагати новачкам писати анкету, а не наїжджати на ролку, яка загнулася. Про неї є окремі теми, я вже казала, а тут це оффтоп.
Садж

Я тебе всеодно люблю,)
Том)))

--------------------

+Цитировать сообщение
Ремус
повідомлення 24.4.2011, 18:34
Пост #32

Вовкулака

З: Тернопіль
Користувач №: 1660

Новачки, як не дивно, знов можуть просити допомоги написати анкету :Р

--------------------
Рейвенклов, 1 курс

+Цитировать сообщение

2 Сторінки V  < 1 2
Ответить в данную темуНачать новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 19.6.2018, 22:12IPB Style