IPB

Привіт Гість ( Вхід | Реєстрація )

> чернетки, те що я інколи пишу.
на відміну від
повідомлення 16.2.2010, 18:39
Пост #1

чаклун

Група: UA HPclub member
Користувач №: 5380
Стать: Хлопець

всілякі оповідання, замальовки і т.д. які я час від часу пишу. всі вони не відредаговані, тому на помилки можна не звертати уваги.

Номер 1. Серце.

Коли останній промінь сонця впав на її обличчя і повільно сковзнувши, розчинився в сутінках, в той самий час десь за тисячі кілометрів той, з ким вона розділила своє серце – вбив її. Не знаючи цього – вбив. Він жорстоко та безжально розділив їх. Розірвав єдине ціле. Два серця, що колись були одним – ніколи не стануть такими як були якщо їх розлучити. Вони помирають. Повільно, інколи роками, чорніють та гниють, гидкі хробаки болю та зради пожирають їх. Серця вмирають…і разом з ними люди.

Вона помирала. В той самий момент, коли він перейшов межу – її серце на якусь крихітну долю секунди закололо. Все. Однієї миті було досить щоб серце почало гинути. Напевно воно кричало, кричало їй, що щось не так…
Дівчина відкинула всі свої переживання, глянула на блиски води і подумала про нього, про її кохання, про те, що не зрадить…ніколи…ніколи…ніколи…
Вона помирала…

--------------------
Ти любиш всіх, але любити всіх – означає не любити нікого. Тобі всі однаково байдужі.

Не варто казати всю правду, але потрібно казати тільки правду.

Зрозумій, я просто хочу бути комусь потрібним.
Потрібним та необхідним. Мені потрібен хтось такий, кому я можу віддати всього себе, все кохання і ніжність, всю турботу, вільний час та увагу.
Хтось, хто буде від мене залежним.
Двобічна залежність.

+Цитировать сообщение

Відповідей (1 - 6)
на відміну від
повідомлення 16.2.2010, 19:45
Пост #2

чаклун

кину сюди і те, що написав вже на форумі:

Номер 2. Час змін.

- Ще кави, пане? - Офіціант зацікавлено глянув, на добре вдягненого чоловіка, що вже з годину сидів за столиком тільки з кавою та сигаретами. - Чи можливо бажаєте ще чогось?
Чоловік відвів погляд від вікна, куди він дивися весь цей час і поглянув на офіціанта. - Ви не вважаєте, що життя занадто прісне?
- Еее...Вибачте, Ви про що?
Дивний відвідувач здається навіть не помітив питання, знову повернув голову до вікна і продовжив. - Скільки людей я там бачу. - Він кивнув у сторону вулиці. - І всі вони витрачають життя дарма.
Старий музикальний центр, що вже довгий час стояв не працюючим, раптово увімкнувся і залунала якась спокійна музика. Хлопець міг би побожитися, що це було неможливо. Але це відбувалося. Поломаний центр грав, а відвідувач говорив далі.
- Заздрість, зневага, байдужість та ненавість. Стільки ж в людях ненависті. Весь свій потенціал, всю свою енергію та можливості вони витрачають тільки на себе, на задоволення своїх примітивних бажаннь, на свої амбіції...і на ненависть. Напевне найбільше на ненависть.
Він замовк і задумливо дивився кудись вдаль, ніби бачив там щось особливе, недосяжне простим людям.
Офіціант тихо, майже пошепки, хоч і сам не знав чому так, прошепотів: - Пане, Ви не будете проти, якщо я налью вам кави і відійду?
Пісня здається закінчувалась. Динаміки тихо наспівували:
I'd love to change the world
but I don't know what to do
So I'll leave it up to you
- Не потрібно більше. - Чоловік поклав на стіл кілька зім*ятих купюр, і звівся на ноги. Вже біля виходу він повернувся і промовив до хлопця:
- А ти ніколи не хотів змінити світ? Не чекати доки це зробить хтось інший, а зробити це самому, почати.
Ті кілька відвідувачів, що сиділи в кафе, повернули голови і зацікавлено подивилися на хлопця.
- Інколи хотілося, але що я можу? Я простий офіціант...
Відвідувач усміхнувся. - Перш за все, ти людина.
З цими словами він розвернувся і відчинив двері. Ступивши крок, він прошепотів, але чомусь це почули всі хто був у закладі:
- Я зміню світ...
Коли двері зачинилися, музика стихла і панель музикального центру потемніла, офіціант стер невідомо звідки з*явившийся піт і глянув у вікно.
- О, Боже! Дивіться, дивіться всі!
За вікном йшов сніг. Густий, багряний сніг. А десь вдалі, майже зникнувши у цій диковинці йшла фігура. Чомусь ніхто не засумнівався, що то був недавній знайомець.
І дивлячись на його силует, чомусь нікого не покидала думка, що настав час змін...великих змін.

--------------------
Ти любиш всіх, але любити всіх – означає не любити нікого. Тобі всі однаково байдужі.

Потрібним та необхідним. Мені потрібен хтось такий, кому я можу віддати всього себе, все кохання і ніжність, всю турботу, вільний час та увагу.
Двобічна залежність.

+Цитировать сообщение
Тео
повідомлення 18.2.2010, 22:01
Пост #3

ціную гарні сісьги

З: Диканька
Користувач №: 558

читав відгук на Гак? я ж казав шо чувак Воланда нагадує=)))

+Цитировать сообщение
на відміну від
повідомлення 18.2.2010, 23:22
Пост #4

чаклун

та блін!
можливо. Але я вирішив цю тему продовжити.

Іринка сказала, що забагато юнацького максималізму=)

--------------------

Двобічна залежність.

+Цитировать сообщение
redLee
повідомлення 19.2.2010, 1:32
Пост #5

Гралка-грєлка зашибєнна Лійка

З: ПНД(наразі в бігах)
Користувач №: 1906
Стать: Дівчинка

Як на мене занадто претенціозно. Без самокопання, лише одне когоськопання. Якось не знаю, відчуття таке ніби один автор знає як правильно робити і і тихо мовчить і не каже, а тільки звинувачує в тупості всіх інших, ну це така дуже особисто моя думка. Я не критик і не письменик тому, це просто думка. Ти ж заради цього тут це написав?

--------------------
Зона зараження Еліенізмом (вірус N0eM1)

Герміону це переконало, але Рона — ні.
— Якби ми ще трошки все порознюхували…
— Ні, — рішуче заперечив Гаррі, — ми вже й так забагато нанюхались.

Ouran High School Host Club <3

+Цитировать сообщение
Heim
повідомлення 19.2.2010, 7:59
Пост #6

магістр магії

З: Вінниця
Користувач №: 3018

Гм, трохи дивно. про якогось супергероя, чи що. ну, фантастика це добре.
Погоджуюсь з redLee.
А взагалі то, як сказав не знаю хто: "хочеш змінити світ, почни з себе".

--------------------
Шукаю милу тварючку для взаємного псування нервів.

+Цитировать сообщение
на відміну від
повідомлення 19.2.2010, 11:37
Пост #7

чаклун

ЦИТАТА
Якось не знаю, відчуття таке ніби один автор знає як правильно робити і і тихо мовчить і не каже, а тільки звинувачує в тупості всіх інших

по-суті так і є насправдіsmile.gif

наскільки я розумію - критика відноситься до 2го оповідання.
нажаль слово претенціозно тут взагалі не можна використатиsad.gif
можна детальніше про когоськопання і т.д. бо чесно кажучи навіть не уявляю про що ти.оО

ЦИТАТА
Гм, трохи дивно. про якогось супергероя, чи що. ну, фантастика це добре.

взагалі-то не про супергероя.
поясню:
я прочитав творіння, як я сам і писав з цікавою задумкою та жахливою реалізацією(*поки без назви* Гаррі Дрезден) і в результаті написав це оповідання. Воно про людину, яка в книзі *поки без назви* виступає 3ю стороною, невідомою. Короче кажучи, мої домисли і фантазії.
Але по певним причинам герой якого я описав, мені сподобався, тому я збираюсь втілити його образ у своїй новій книзі.

пісі. тому це не фантастика, а фентезіsmile.gif

ЦИТАТА
Погоджуюсь з redLee.

тоді ж те питання що і до неї.

--------------------

Двобічна залежність.

+Цитировать сообщение

Быстрый ответОтветить в данную темуНачать новую тему
1 Користувачів переглядають дану тему (1 Гостей і 0 Прихованих Користувачів)
0 Користувачів:

RSS Lo-Fi Версія Поточний час: 18.6.2018, 13:30IPB Style